WWW - Uniwersytet Medyczny w Lublinie test

Aktualności

28.03.2023

"Lublin Skills Up" zaproszenie na warsztat „Obudź w sobie potencjał!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach  rozwojowych, organizowanych w ramach programu "Lublin Skills Up".

 

 

"Lublin Skills Up" to cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych dla młodzieży, ukierunkowany na wsparcie kompetencji niezbędnych na rynku pracy.

 

 

Najbliższy wydarzenie Obudź w sobie potencjał!” już 6 kwietnia o 13.00 w "Miejscówce" SKENDE (al. Spółdzielczości Pracy 88).

 

 

Projekt skierowany jest do: studentów, absolwentów uczelni wyższych, uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Lublin.

 

 

Każdy z warsztatów będzie rozwijał wśród uczestników i uczestniczek nowe umiejętności, m.in. zasady skutecznej komunikacji, asertywność, metody pracy nad własnym potencjałem czy budowanie pewności siebie.

 

 

Program uwzględnia spotkania z coachem oraz praktykami biznesowymi, posiadającymi wiedzę merytoryczną i doświadczenie we wspieraniu młodych na ścieżce rozwoju.

 

 

Na każdy warsztat obowiązuje odrębna rejestracja.

 

Formularze rejestracyjne oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://przedsiebiorczy.lublin.eu/lublin-skills-up

 

 

Program Lublin Skills Up! realizowany jest w ramach działań Miasta Lublin na rzecz Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.